2 lipca odbył się odbiór końcowy robót wykonanych w ramach zadania pn:  „Przebudowa drogi gminnej nr 102327R od km 0+000 do km 0+999 w miejscowości Cholewiana Góra”.

W dniu jutrzejszym będziemy obchodzić Narodowy Dzień Pamięci Ofiar Ludobójstwa. Data ta ściśle związana jest z wydarzeniami z 11 lipca 1943 r., tzw. krwawej niedzieli, kiedy to działające na tamtych terenach oddziały Organizacji Ukraińskich Nacjonalistów, Ukraińskiej Powstańczej Armii, a także dywizja SS Galizien oraz inne ukraińskie formacje współpracujące z Niemcami dokonały skoordynowanego ataku na obywateli II Rzeczypospolitej Polskiej. Była to kulminacja trwających od początku 1943 r. morderstw i wypędzania Polaków z ich domów.

13 lipca odbędzie się Piknik Rodzinny w Sójkowej! Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców!

  

  • Data: 13 lipca 2024 r. (sobota)
  • Godzina: 15:00
  • Miejsce: Stadion Sportowy w Sójkowej

 

Miło nam poinformować, że w dniu wczorajszym Wójt Gminy Jeżowe Marek Stępak  podpisał umowę na „Budowę boisk wielofunkcyjnych przy PSP w Groblach i PSP w Jeżowem – Kameralnem”. Wykonawcą zadania została, wyłoniona w postępowaniu przetargowym, firma OBO Polska z  siedzibą w Rzeszowie. Już wkrótce uczniowie, ale także pozostali mieszkańcy naszej gminy zyskają znakomite warunki do realizowania swoich sportowych pasji na świeżym powietrzu.