Serdecznie zapraszamy mieszkańców Gminy Jeżowe na Piknik Turystyczny Powiatu Niżańskiego, który odbędzie się 25 czerwca 2022 roku o godz. 16.00 na Stadionie i Przystani Flisackiej w Ulanowie.

Walory krajobrazowe sprawiają, że nasz powiat jest bardzo atrakcyjny pod względem krajobrazowym, turystycznym i przyrodniczym. Piknik Turystyczny jest okazją do prezentacji ofert turystycznych przez atrakcje turystyczne Powiatu Niżańskiego oraz lokalnego rękodzieła artystycznego Powiatu Niżańskiego. W trakcie Pikniku Turystycznego będzie możliwość m.in. bezpłatnego spływu galarami, odwiedzenia Muzeum Andrzeja Pityńskiego i Muzeum Flisactwa Polskiego oraz skosztowania i zakupu lokalnych produktów kulinarnych Powiatu Niżańskiego. Podczas Pikniku Koła Gospodyń Wiejskich z terenu Powiatu Niżańskiego wezmą udział w „Bitwie regionów” na etapie powiatowym.