UWAGA

W związku z panującym w kraju zagrożeniem epidemiologicznym związanym z koronawirusem, Ośrodek Pomocy Społecznej w Jeżowem informuje, iż wszelkie wsparcie w postaci interwencji kryzysowej udziela całodobowo Ośrodek Interwencji Kryzysowej  w Rudniku nad Sanem pod nr telefonu: 0 607-302-198.

KOMUNIKAT

Ośrodek Pomocy Społecznej w Jeżowem informuje, iż w związku z rozprzestrzenianiem się choroby zakaźnej COVID-19 wywołanej wirusem SARS-CoV-2, Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Nisku uruchomiło wsparcie w postaci interwencji kryzysowej oraz poradnictwa psychologicznego, które można uzyskać pod numerem telefonu:

• Psycholog p. Dorota Rabińska od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 -15:, tel. 15 841 27 73
  • Psycholog p. Krystyna Goździewska, tel. 796 082 875