11 czerwca mażoretki Fortis miały okazję zaprezentować się na Pucharze Europy w Będzinie.
Choć tym razem zakończyły zawody na 4. miejscu, wracają z podniesioną głową i ogromną motywacją do dalszej pracy.
To doświadczenie dało zespołowi cenną lekcję, pokazało nad czym zespół musi jeszcze pracować i jak wiele może osiągnąć dzięki wytrwałości. Zespół nie poddajemy się – wręcz przeciwnie, walczy dalej i wraca do treningów jeszcze silniejszy!
Dziękujemy wszystkim za wsparcie i wiarę w zespół. To dopiero początek drogi!

