Za nami wyjątkowe obchody Dnia Dziecka, podczas których nie zabrakło atrakcji i świetnej zabawy. Dzieci mogły skorzystać z malowania buziek, bawić się przy kolorowych bańkach mydlanych oraz uczestniczyć w wielu grach i zabawach przygotowanych specjalnie na tę okazję przez
HulajNoga - Wytwórnia Zabawy - Helena Dobrowolska
Na uczestników czekał również owocowy poczęstunek, który dodawał energii do dalszej zabawy. Wspólnie spędzony czas był pełen śmiechu, radości i niezapomnianych chwil.
Dziękujemy wszystkim dzieciom za obecność i wspaniałą atmosferę.
Podziękowania kierujemy także do osób zaangażowanych w organizację oraz za pomoc w przygotowaniu tego wyjątkowego dnia:
Pani Annie Majowicz
Anonimowemu sponsorowi
Zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji z wydarzenia.